ADTRUCKS – súťaž o PlayStation Vita

PlayStation Vita od Sony, je najnovšou a zároveň najvýkonnejšou prenosnou hernou konzolou na súčasnom trhu. Vizuál kampane na PlayStation Vita zobrazuje samotnú hernú konzolu spoločne s vizuálom z hry Everybody’s Golf a sloganom “neomezená zábava do vašich rukou”, respektíve “neobmedzená zábava do vašich rúk” a má za úlohu podporiť predaj konzoly a hier v najdôležitejšom predajnom období roku – od leta až do Vianoc.

“Reklamné médium ADTRUCKS sme využili už minulý rok, pri propagácii hry inFamous pre PlayStation 3 a stretlo sa to s veľkým úspechom medzi našimi fanúšikmi a zákazníkmi. Plánujeme toto médium zaraďovať do svojich outdoorových kampaní, najmä kvôli dobrým ohlasom, podporou predaja v rámci ČR/SR a v neposlednom rade aj kvôli dobrému pomeru cena / výkon, ktorý ťažko dosiahneme pri inom outdoorovom médiu” hovorí Antonín Srp, Channel Manager PlayStation CZ/SK. “Ku kampani vždy plánujeme aj dodatočné podporné aktivity, pomocou ktorých do našich kampaní zapojíme aj našich fanúšikov a potenciálnych klientov. Tentokrát je to súťaž v ktorej musia súťažiaci uhádnuť koľkokrát je väčšia konzola PlayStation Vita na kamióne ADTRUCKS ako v skutočnosti. Výhercovia dostanú konzolu PlayStation Vita s hrami a ďalšie zaujímavé ceny od PlayStation. Pevne veríme, že sa opäť zapoja stovky fanúšikov, tak ako tomu bolo v minulosti” dodáva Antonín Srp. Súťažiť môžu všetci fanúšikovia pomocou súťažného formuláru:

Odpoveď na otázku: koľkokrát väčšia je PlayStation Vita vyobrazená na bočnej stene kamiónu ADTRUCKS v porovnaní s reálnou veľkosťou konzoly? Odpovedajte v číselných hodnotách, násobkoch veľkosti (napríklad 20x)

Štatút a pravidlá súťaže

Copyright © 2014 ADTRUCKS s.r.o. | All Rights reserved