Súťaž s ADTRUCKS o PlayStation 4

Herná konzola PlayStation 4 má za sebou úspešný predajný štart, a to nielen na trhoch strednej Európy. Slovenské zastúpenie Sony Computer Entertainment pokračuje vo svojej kampani s ADTRUCKS a navyše prináša súťaž pre svojich fanúšikov.

Tri kamióny s brandingom PS4 a heslom "This is for the players" budú ešte nasledujúce tri mesiace brázdiť najfrekventovanejšie cesty a diaľnice Českej republiky, Slovenska a Maďarska. Na svojej trase, každý kamión mesačne najazdí najmenej desaťtisíc kilometrov a predstaví tak vizuál s konzolou PS4 minimálne sedemdesiatim tisícom príjemcom reklamného videnia.

"Reklamné médium ADTRUCKS sme využili už v predchádzajúcich rokoch a naši fanúšikovia aj zákazníci tieto kampane vždy veľmi dobre prijali . V tomto roku sme sa rozhodli, že použijeme nielen samotný reklamný nosič , ale naplno využijeme aj jeho komunikačný potenciál a zapojíme svojich fanúšikov a nerozhodných zákazníkov do našej kampane prostredníctvom súťaže" hovorí Ivan Bradáč, Sony Central & Southeast Europe PlayStation Country Manager CZ/SK/HU a dodáva : "Súťaže s ADTRUCKS kamiónmi o PlayStation 4 sa bude môcť od 15. 3. 2014 do 31. 5. 2014 zúčastniť každý, kto pošle svoju odpoveď."

Kompletné pravidlá soutěžeAko sa zapojiť do súťaže?

Pošlite na e-mailovú adresu adtrucks@adtrucks.eu odpoveď na otázku:

Koľko kilometrov celkom najazdia všetky tri kamióny PlayStation 4, ktoré brázdia diaľnice Čiech, Slovenska a Madarska za tri mesiace?
ALEBO
Pošlite fotku alebo video PS4 kamióna.

Kto sa stane výhercom?

Jednu konzolu PlayStation4 vyhrá ten súťažiaci, ktorý sa svojou odpoveďou najviac priblíži skutočne najazdeným km.

Dve konzoly PlayStation4 získajú dvaja náhodne vybraní súťažiaci, ktorí zašlú fotografiu alebo video kamiónu PS4.

Mediální partner soutěže:

Sector

Podrobnější informace

Copyright © 2014 ADTRUCKS s.r.o. | All Rights reserved