God of War

God of War reklama

ADTRUCKS kamióny jazdí s reklamou pro PlayStation

 

PlayStation už druhý krát využila reklamné kamióny ADTRUCKS na podporu svojej úspešnej hry God of War, tentokrát pre konzolu PlayStation 4. V Českej republike a na Slovensku premáva až 6 kamiónov s motívom Kratosa, hlavného hrdinu hry God of War.

Reklamné plochy posilnia povedomie o značke a zároveň podporujú hru v období okolo dátumu 20.4.2018, keďže v tento deň je hra uvedená na trh. Ide o jednu z najlepšie hodnotených hier herného priemyslu v histórii a fanúšikovia tejto hernej série sa už nevedia dočkať ďalšieho pokračovania.

Kampaň potrvá 2 mesiace a tourplány kamiónov zahŕňajú najfrekventovanejšie cesty Českej republiky a Slovenska.

iRobot

iRobot outdoor reklama

iRobot uviedol na trh robotický vysávač Roomba 980

 

Spoločnosť iRobot, svetový líder v oblasti robotiky, predstavila robotický vysávač iRobot Roomba 980 – v súčasnosti najschopnejší a najlepší robotický vysávač na svete.

Roomba 980 je prvá Roomba, ktorá spája adaptívnu navigáciu a vizuálnu lokalizáciu, ovládanie robota cez mobilný telefón (aplikácia pripojená ku cloudu - online úložisko) a intenzívne vysávanie kobercov. Pomáha tak ľuďom udržiavať čisté podlahy v celom dome obyčajným stlačením tlačidla.

Roomba 980 v sebe spája inteligenciu - vďaka spojeniu adaptívnej navigácie s vizuálnou lokalizáciou, jednoduchosť - aplikácia iRobot HOME umožňuje užívateľom ovládať Roombu 980 kedykoľvek a odkiaľkoľvek cez mobilný telefón a čistotučistotu - systém čistenia AeroForce™ spolu so systémom Carpet Boost.

Tieto jedinečné vlastnosti si zaslúžia, podľa slovenskej pobočky iRobot zodpovedajúcu propagáciu a tak sa na Slovensku opäť rozhodli pre spoluprácu s ADTRUCKS, ktorého kamióny dokonale vystihujú veľkosť a silu najnovšej Roomby 980.

Kamióny so sloganom „Výkon, ktorý zmení váš spôsob vysávania“ tak budú brázdiť celý rok slovenské cesty.

ALZA

ALZA outdoor reklama

Alza inzeruje na najväčšej mobilnej ploche v ČR.

 

Spoločnosť Alza sa v spolupráci s PlayStation a Adtrucks rozhodla v predvianočnom období využiť najväčšie dostupné OOH mobilné plochy v Českej republike. Polepila tri kamióny s reklamnou plochou 85 m2 a poslala ich na diaľnicu D1. Propaguje tak nielen hru Uncharted: The Nathan Drake Collection, ale nabáda zákazníkov k vyriešeniu všetkých vianočných darčekov na www.alza.cz

CZC

CZC outdoor reklama

Spoločnosť CZC stavila v predvianočnom období na netradičný formát outdoorovej reklamy.

 

Od začiatku novembra PlayStation a predajca elektroniky CZC.cz má na najfrekventovanejšej diaľnici v Českej republike tri kamióny ADTRUCKS s reklamou na hru Uncharted: The Nathan Drake Collection, ktorá vychádza s českými titulkami exkluzívne na PS4. Zadarmo ju ku konzole PlayStation dostanete na www.czc.cz

Magna

Magna outdoor reklama

Detail o projekte

 

Víťazný kamión 2.ročníku súťaže „Navrhni si kamión …“ vyšiel na České a Slovenské cesty!.
Kamión s vizuálom Magna Deti v núdzi bude brázdiť české a slovenské diaľnice celých 6 mesiacov. V tomto časovom úseku kamión najazdí viac jako 70 000 kilometrov a mesačne ho bude mať možnosť vidieť viac jako 2 milióny ľudí.

Vodafone

Vodafone outdoor reklama

Detail o projekte

 

Kamión ADTRUCKS frčí po D1, rovnako ako turbo internet Vodafone

Vodafone je jednotkou na českom trhu v pokrytí s rýchlym mobilným internetom a naďalej zásadným spôsobom modernizuje svoju mobilnú sieť. Prináša tak rýchly mobilný internet pod názvom Turbo Internet nielen do miest a obcí, ale teraz aj na najvyťaženejšiu českú diaľnicu D1.

Vodafone použil pre vonkajšiu reklamu náves kamiónu a rozšíril tak svoje komunikačné kanály o novú dynamickú veľkoformátovú plochu. Červeno-biely vizuál s neprehliadnuteľným nápisom D1 FRČÍ NA TURBO INTERNETE propaguje účastníkom cestnej premávky pokrytie rýchlym mobilným internetom práve na ich trase. Súčasne sa Vodafone snaží zadnou stranou plochy zapojiť svojich fanúšikov do aktuálnej súťaže Stroskotanci na D1.

Kampaň Vodafone Turbo internet na D1 bude prebiehať v mesiacoch august až september 2014.

Najnovší kamión ADTRUCKS propaguje čokoládu Milka

Milka outdoor reklama

Detail o projekte

 

Spoločnosť Mondelez Czech Republic s.r.o. a ich značka Milka si trúfla nie len na jemnosť ale aj na netradičný formát vonkajšej reklamy a 1. Augusta 2014 vyslala na najfrekventovanejšiu diaľnicu v Českej republike kamión s vizuálom, ktorý propaguje veľkú mliečnu čokoládu Milku Toffee Wholenut.

Mliečna náplň s karamelovou príchuťou, karamelová náplň a celé lieskové orechy- nekompromisný kúsok jemnosti je prevážaný vo vnútri kamióna. 3D efekt tak dokonale vykresľuje bohatosť náplne v každom kúsku a na zadnej strane i samotnú veľkosť celej 300g tabličky čokolády. Kampaň na čokoládu Milka bude prebiehať až do konca októbra 2014.

Víťazný kamión vyšiel na Európske cesty!

CZ Music outdoor reklama

Detail o projekte

 

Víťazný kamión už brázdi Európske cesty! Súťaž o najlepší a najkreatívnejší návrh outdoorovej reklamy na návesoch kamiónov ,,Navrhni si kamión a presláv sa!" vyvrcholila.

Spolu s víťazom kategórie ,,Propagácia tvojej vlasti" Michalom Novákom môžete v nasledujúcich šiestich mesiacoch sledovať ako kamión brázdi cesty z Českej republiky cez Nemecko, Holandsko, Belgicko až do Veľkej Británie a späť. Prejde cez mestá ako Essen, Dortmund, Eindhoven, Dover, Luton či Birmingham a najazdí najmenej 12 000 km každý mesiac. Denne ho bude mať možnosť vidieť viac ako 70 000 príjemcov reklamy.

Playstation 4

PS4 outdoor reklama

Detail o projekte

 

České zastúpenie Sony Computer Entertainment, ktoré ma na starosti značku PlayStation sa rozhodlo podporiť uvedenie tejto novej domácej hernej konzoly pomocou kampane na kamiónoch ADTRUCKS. 3 kamióny s brandingom PS4 a heslom "This is for the players" budú 6 mesiacov jazdiť po najfrekventovanejších cestách a diaľniciach Českej Republiky, Slovenska a Maďarska a podporovať tak novú konzolu spoločnosti SONY, ktorá zaznamenala hneď v prvý deň predaja fenomenálny úspech v okolitých krajinách.

Fanuc

Fanuc outdoor reklama

Detail o projekte

 

5 kamiónov ADTRUCKS jazdí pre FANUC

České zastúpenie jednej z hlavných a najväčších spoločností v automatizácii výroby FANUC sa rozhodlo propagovať prostredníctvom veľko- plošných outdorových plôch na kamiónoch ADTRUCKS. Kampaňou chce osloviť nielen odborníkov zo všetkých odvetví priemyslu, ktorí značku už dobre poznajú, ale aj širokú verejnosť a dosiahnuť tým posilnenie povedomia o značke na území Českej a Slovenskej republiky. Ako líder na trhu automatizácie výroby chce Fanuc aj v outdoorovej komunikácii prichádzať s inovatívnymi a neopozeranými riešeniami. Práve preto budete môcť žlté kamióny tejto spoločnosti plné robotov a CNC zariadení vídať celých 12 mesiacov na frekventovaných cestách v Čechách a na Slovensku.

Slovenská Sporiteľňa a.s.

SLSP outdoor reklama

Detail o projekte

Slovenská Sporiteľna sa rozhodla otestovať médium ADTRUCKS a zaradila ho do svojej kampane, ktorá podporuje osobný účet a s ním spojené výhody, ktoré prináša Slovenská Sporiteľňa svojim klientom. Vizuál kamiónu sa inšpiroval vizuálmi z ostatných outdoorových reklamných plôch, ktoré Slovenská Sporiteľna využila vo svojom mediálnom pláne. Slovenská Sporiteľňa sa tak stala prvou bankou na Slovensku, ktorá využila médium ADTRUCKS ako moderné a inovatívne outdoorové médium na Slovensku. Dĺžka kampane je 6 mesiacov.

iRobot

iRobot outdoor reklama

Detail o projekte

iRobot Roomba je najdokonalejší robotický vysávač. Spoločnosť iRobot, dlhoročný partner NASA, disponuje technologickými vedomosťami, ktoré sú stelesnené v tomto inovatívnom produkte. Je teda logické a prirodzené, ak takýto inovatívny a revolučný produkt našiel priestor na našom médiu. Branding iRobot kamiónu vychádza z aktuálnej komunikačnej platformy iRobot Roomba na Slovensku: "Keď je upratovanie hrou". Príjemné vizuálne stvárnenie dvoch situácií, kedy robotický vysávač iRobot má popri práci čas i na zábavu vkusne zapadne do často krát emotívne vypätej atmosféry na hrboľatých, neočistených, či jednoducho špinavých slovenských cestách.

Microsoft Halo 4

Halo4 outdoor reklama

Detail o projekte

HALO 4 pre konzolu Microsoft XBOX je jednou z najpredávanejších hier súčasnej generácie herných konzol. Vizuál kampane na kamiónoch ADTRUCKS znázorňuje hlavného hrdinu tejto hernej ságy Masterchief-a so svojou spoľahlivou zbraňou. Kamión ADTRUCKS s vizuálom HALO 4 bude podporvať uvedenie tejto hry na trh v Českej republike a na Slovensku od septembra 2012 do konca roku 2012, keďže vianočná sezóna predstavuje najdôležitejší čas v roku pre predajcov konzolových a počítačových hier. Kamión HALO 4 bude nielen brázdiť najfrekventovanejšie cesty v ČR a SR, ale bude zároveň pristavený aj počas eventov pre fanúšikov hier a to v Prahe na akcii FOR GAMES a v Bratislave, kde sa budú môcť fanúšikovia série HALO odfotiť so svojím hrdinom v nadživotnej veľkosti.

PlayStation Vita

Playstation Vita outdoor reklama

Detail o projekte

PlayStation Vita od Sony, je najnovšou a zároveň najvýkonnejšou prenosnou hernou konzolou na súčasnom trhu. Vizuál kampane na PlayStation Vita zobrazuje samotnú hernú konzolu spoločne s vizuálom z hry Everybody’s Golf a sloganom “neomezená zábava do vašich rukou”, respektíve “neobmedzená zábava do vašich rúk” a má za úlohu podporiť predaj konzoly a hier v najdôležitejšom predajnom období roku – od leta až do Vianoc.

“Reklamné médium ADTRUCKS sme využili už minulý rok, pri propagácii hry inFamous 2 pre PlayStation 3 a stretlo sa to s veľkým úspechom medzi našimi fanúšikmi a zákazníkmi. Plánujeme toto médium pravidelne zaraďovať do svojich outdoorových kampaní, najmä kvôli dobrým ohlasom, podporou predaja v rámci ČR/SR a v neposlednom rade aj kvôli dobrému pomeru cena / výkon, ktorý ťažko dosiahneme pri inom outdoorovom médiu” hovorí Antonín Srp, Channel Manager PlayStation CZ/SK. “Ku kampani vždy plánujeme aj dodatočné podporné aktivity, pomocou ktorých do našich kampaní zapojíme aj našich fanúšikov a potenciálnych klientov. Tentokrát je to súťaž v ktorej musia súťažiaci uhádnuť koľkokrát je väčšia konzola PlayStation Vita na kamióne ADTRUCKS ako v skutočnosti. Výhercovia dostanú konzolu PlayStation Vita s hrami a ďalšie zaujímavé ceny od PlayStation. Pevne veríme, že sa opäť zapoja stovky fanúšikov, tak ako tomu bolo v minulosti” dodáva Antonín Srp. Súťažiť môžu všetci fanúšikovia na www.adtrucks.eu/playstation.html

DAJTO - telka pre chlapa

DajTo outdoor reklama

Detail o projekte

Na propagáciu novej mužskej televízie DAJTO využila Markíza aj ADTRUCKS. Na facebooku spustila súťaž o tričká a odznaky s logom DAJTO pre najrýchlejších používateľov, ktorí v uliciach miest odfotia obrandovaný kamión. Kamión DAJTO jazdí po celom Slovensku počas troch mesiacov.
Viac informácií o kampani na medialne.sk

CrystalCall.eu

CrystalCall outdoor reklama

Detail o projekte

CrystalCall je najkvalitnejšie call centrum v strednej a východnej Európe s pobočkami na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku a Rumunsku. Zamestnáva viac ako 950 ľudí a svoje služby poskytuje 24/7 niekoľkým stovkám klientov z celej Európy. Outdoorovú reklamu samostatne doposiaľ nevyužívalo, spravidla len prostredníctvom sponzoringu spoločenských, športových a obchodných podujatí.

"Reklamné médium ADTRUCKS nás oslovilo vďaka zaujímavému nápadu a netradičnému pojatiu klasickej formy reklamy," hovorí Peter Kňaze, výkonný riaditeľ spoločnosti CrystalCall. "Rozhodli sme sa túto možnosť využiť dvomi spôsobmi: navonok pomocou ADTRUCKS odkomunikovať 3 naše služby pre český a slovenský trh, konkrétne CRM, Telesales a Dohadovanie obchodných stretnutí, ale zaujala nás aj možnosť využiť ADTRUCKS smerom k našim zamestnancom – na vizuáli je naša zamestnankyňa Kristína Konečná, ktorá bola vyžrebovaná zo všetkých záujemcov z radov našich operátorov. Sme veľmi radi, že medzi našimi zamestnancami bol veľký záujem reprezentovať našu spoločnosť aj účasťou v našej marketingovej komunikácii," dodáva Peter Kňaze.

MINI COOPER, MINI ROADSTER

MINI COOPER, MINI ROADSTER REKLAMA

Detail o projekte

MINI Cooper hatchback a roadster sú aktuálne modely z dielne automobilovej značky MINI. Vizuál kampane pripomína zberateľskú krabičku modelov áut, tzv. "angličákov" a zapáči sa nielen fanúšikovi značky MINI. Kampaň je zameraná na podporu týchto modelov cez letné mesiace a začiatok jesene 2012.

"Reklamné médium ADTRUCKS využívame po prvý krát, pretože vždy hľadáme nové prístupy a nekonvenčnú komunikáciu. Tentoraz nás zaujala možnosť kreatívne pracovať v outdoorovej reklame, ktorá je limitovaná v kreativite. Pri navrhovaní vizuálu sme sa snažili okrem "okoloidúcich" osloviť aj vodičov a ich posádky, ktorí kamión predbiehajú a podľa toho sme nadizajnovali aj priebeh ich zážitku z nášho vizuálu – zadná strana ho ma aktivovať a "prinútiť" pozrieť si kamión aj z bočnej strany," hovorí Milan Stupka, Corporate Communication Manager BMW Group Slovakia. "Kamión bude premávať po Slovensku 3 mesiace, keďže následne budeme opäť podporovať iné naše produkty. V prípade ak sa táto kampaň bude páčiť a vyhodnotíme ju ako úspešnú, plánujeme zaradiť ADTRUCKS ako médium do nášho reklamného mixu aj v ďalších kampaniach" dodáva Milan Stupka.

InFamous 2

InFamous 2 - play station truck ad

Detail o projekte

inFamous 2 kamióny nadviazali na úspešnú kampaň inFamous spred 2 rokov. Dva kamióny s kódovým označením Good Cole a Bad Cole reprezentovali kladného a záporného hrdinu hry inFamous, ktorým sa každý hráč stal na základe svojho rozhodovania v hre inFamous na hernej konzole PlayStation 3. inFamous kamióny sa pohybovali po českých a slovenských cestách 4 mesiace pri príležitosti uvedenia hry inFamous 2 na trh a dopomohli tejto hre stať sa jednou z najlepšie predávaných hier na PlayStation 3 v Českej republike a na Slovensku.

God of war

God of war - play station adtruck

Detail o projekte

Reklamný kamión GOD OF WAR 3 pre PlayStation Česká republika a Slovensko plne využil 3D možnosti reklamnej plochy ADTRUCKS vytvorením ilúzie hlavného hrdinu Krata vyskakujúceho z idúceho kamiónu a zaznamenal obrovský úspech na českých a slovenských cestách. Inovatívnosť vizuálu aj celkového riešenia ocenili aj odborné marketingové časopisy ako Stratégie a Marketing & Médiá a v neposlednom rade aj fanúšikovia celej série GOD OF WAR, ktorá patrí medzi najpredávanejšie konzolové hry na svete.

Infamous

Infamous

Detail o projekte

InFamous bol prvým reklamným kamiónom, ktorý celý rok 2009 propagoval rovnomennú hru na slovenských, českých, ale aj nemeckých a rakúskych cestách. Počas ročného pôsobenia videlo kamión InFamous viac ako 10 miliónov ľudí a patril medzi k najdiskutovanejším reklamným plochám aj za hranicami Slovenska a Českej republiky.

Copyright © 2014 ADTRUCKS s.r.o. | All Rights reserved