2. ročník súťaže pre mladých kreatívcov

"Navrhni si kamión a presláv sa"

ADTRUCKS prináša súťaž o kreatívne návrhy reklamy umiestnenej na kamiónoch.

Počas trvania súťaže navrhni vlastný kamión na maketu, pošli nám ho na adtrucks@adtrucks.eu spoločne so svojimi kontaktnými údajmi a krátkym komentárom o tvojej inšpirácii. Máš šancu vyhrať nielen slávu a uznanie odbornej poroty, ktorej členy sú významné osobnosti českej a slovenskej marketingovej scény, ale aj hodnotné ceny! Návrh môže byť vytvorený v grafickom programe na PC v ľubovoľnom formáte, ale budeme akceptovať aj návrhy nakreslené vlastnoručne priamo na maketu kamióna.

Presné pravidlá súťaže nájdeš tu - takže si ich pozorne pozri a vyber si kategóriu, ktorá je ti bližšia. Ak sa chceš zamerať na akýkoľvek produkt alebo službu, či už pôjde o auto, energetický nápoj, jogurt, banku, telefonovanie, poštovné služby alebo čokoľvek iné z komerčnej oblasti – je tu pre teba kategória Produkt/Služba. Ak sa chceš naopak zamerať na kategóriu Propagácia tvojej krajiny, môžeš si vybrať pamätihodnosť, mesto, kraj, alebo akúkoľvek inú zaujímavosť z českej alebo slovenskej republiky. Obe kategórie dovolia tvojej kreativite vyniknúť, ak ich dokážeš správne uchopiť! Rovnako ako tak, ako víťaz predošlého ročníku súťaže Michal Novák, ktorému výhra v súťaži umožnila prístup k pokračovaní štúdia grafického zameraní.

Tešíme sa na tvoj návrh. Takže sťahuj maketu a pusti sa do práce – porotcovia horia nedočkavosťou! Ak vyhráš, dočkáš sa uznania nielen od poroty, ale tvoj víťazný kamión bude brázdiť celých 6 mesiacov naprieč Európou a spraví ti reklamu ako hrom – tvoja budúca kariéra sa začne práve našou súťažou!

Plagát

Návrhy posielajte na

Copyright © 2014 ADTRUCKS s.r.o. | All Rights reserved